Football League a gondolataid: Aston Villa emelkedik, de Norwich csúszik fel

Fogadas

• Az Aston Villa megünnepelte, hogy az ismeretlen győztes érzés másodszor is megtörténik öt nap múlva a Fulham 1-0-as győzelmét követően. Figyelemre méltó, hogy Steve Bruce oldalán mindössze hat pont van a play-off csomagtól, miután 2015 májusától először nyerte meg a bajnokságot. Jonathan Kodjia, a francia csatár, aki a nyár folyamán Bristol City-től aláírta az első £ 11m, egy harmadik egymást követő játék után, Bruce alatt. A Kodjia negyedik célját Albert Adomah kereszteződéséből hazatérték, biztosítva Bruce első győzelmét a Villa Parkban. Brighton és Hove Albion nyolc mérkőzést nyertek a bajnokságban a Wigan Athletic 1-0 győzelme után. Dale Stephens, aki a Betclic fogadások az interneten nyár folyamán átutalási kérelmet nyújtott be, első szezonjának célja, hogy Chris Hughton embereit másodszor is felvegye.A tetején Newcastle United marad, miután meggyőzték az Ipswich Town-t, míg Huddersfield Town harmadik lett Elias Kachunga utolsó pillanatnyi győztese után Derby megyében.Newcastle Ayoze Pérez és Matt Ritchie tiszteletére Sir Bobby Robson tovább.

• Norwich City felkelett a promóciós versenyen, mivel a Preston North End első ízben két hónapon belül megkapta a győzelmet az úton, a Carrow Roadban. „Az az egyetlen dolog, amire nem törekedtünk, hogy kreatív legyen, de először nem tettük ezt meg,” mondta Alex Neil menedzser. Alex Baptiste fejléce elég volt ahhoz, hogy a Lilywhites veretlen futását hét játékra terjessze, és a folyamatban kilencedikre mozgatta őket. Sheffield szerda folytatta jó formáját egy Betclic online sport fogadás másik rutinszerű hazai győzelem mellett, ezúttal a Queens Park Rangers felett.A lejátszási kép elkészítése Bristol City, aki két perccel a Blackburn Rovers ellen ütközött. Aaron Wilbraham, aki pénteken 37-et fordított, harmadik szezont szerzett Lee Johnson oldalán. – Minden alkalommal, amikor a „Wilbrahamovic” -ot látom, engem kacsintok ”- mondta Johnson beceneve. “Van egy része, hogy játsszon számunkra.” Facebook Twitter Pinterest Preston Alex John-Baptiste kerekei elhaladnak, miután a Carrow Road-on a játék egyetlen célját értette. Fénykép: David Shipman / CameraSport a Getty Images-en keresztül

• A Reading visszatért a New York-i stadion nyertes útjaihoz, hogy tönkretegye Kenny Jackett orrát Rotherham United menedzserként. A királyok ellopták a győzelmet – az első öt játékban – Paul McShane kapitányon.Figyelemre méltó, hogy a Wales védője, Chris Gunter a 85. évfordulóját mutatja be a klub és az ország számára a győzelemben. Az egyetlen pillantás, hogy a Gunter el fogja hagyni a kedd dátumát az Arsenal-szal az EFL Kupában a felfüggesztés után, miután felvette az ötödik sárga lapját. Cardiff City elhagyta a kiesési zónát, miután 2-1 győzelmet aratott a Nottingham Forest-ben. Cardiff most három mérkőzésen vereséget szenvedett új vezetőjük, Neil Warnock alatt. Máshol, a Kemar Roofe első célja a Leeds United számára elég volt ahhoz, hogy meggyőzze a Wolves győzelmét a Molinuex-on, és Barnsley nyolc játékban nyerte el az első győzelmet a Brentford.League One-nál.

• Egy pillanatra ez lehetett volna egy téves identitás esetén, de a valóságban Josh Morris épp most ismét szerzett – ezúttal Chesterfield ellen.A Scunthorpe United előrevetítette a 14. gólját minden versenyen, mielőtt Kevin van Veen és a Sam Mantom megerõsítené az Iron fogását a bajnokság tetején. Morris csak egyszer a tavalyi szezont nyerte a Bradford City-t, mielőtt nyáron mozogna. És ironikusan, Morris északra fekvő névadója egy kalapos trükköt, hogy segítsen Hawick Royal Albertnek a skót kupa harmadik fordulójában. Bradford második helyet foglal el a hatrészes thriller után a Valley Parade-nál a harmadik helyezett Sheffield United ellen. Timothee Dieng 68 perc múlva előzte meg a házigazdákat, mielőtt Chris Basham négy perccel később kiegyenlített. Facebook Twitter Pinterest A Scunthorpe United Josh Morris csapattársaival ünnepli a szezon 14. gólját.Fénykép: Scunthorpe FC / Rex / Shutterstock

• A kölcsönös Chelsea csatárnak Tammy Abraham-nak nem sikerült Bristol City-hez jutni, de két másik Stamford Bridge-es versenyző Bristol Rovers-nek az Betclic kifizetés archív-riválisokért. Charlie Colkett és Jake Clarke-Salter megragadta a célokat, hogy Oldham Athletic-et leállítsák Darrell Clarke oldalán, aki ötödikre költözött. A győzelem elhagyja a Rovers-t egy harmadik, egymást követő promócióra. Az AFC Wimbledon egy másik népszerűsített oldala jelenleg is jó hangulatban van. Tom Elliott hazafelé nyúlt a Peterborough-i játék egyetlen céljává, hogy Neal Ardley Wombles-jét kilenc – hatodikig mozgassa. A hetedik helyen elhelyezett Port Vale két célból küzdött, hogy 2-2-et rajzoljon az Oxford United-rel.Az egykori Newcastle teljes visszafogott Ryan Taylor debütált a kiegyenlítő gólon, miután Chey Dunkley és Daniel Crowley, az Arsenal hitelezője, 19 percen belül jótékony hatással voltak az U két céljára. első fordulóban Tovább

• Ezzel szemben az MK Dons egy nyomorult helyen van. A Southend United 3-0-os veresége 13 győzelem nélkül meghosszabbította a győzelmet otthon a bajnokságban. – Én és az elnök beszélgetni fognak holnap – mondta Karl Robinson menedzser a legutóbbi vereséges vereség után. – Ez az elnök és nem nekem döntése.Nem megyek el. ”Máshol, Coventry a szezonban első alkalommal nyerte vissza a back-to-back bajnokságot, 2-2 győzelmet Rochdale felett, Gillingham 1-1-et vonzott Charlton és Millwall ellen, a 2-1-es Fleetwoodot pedig a den. A Swindon küzdelme 2-0-at vesztett haza Walsallra, és Erhun Oztumer mindkét gólt szerezte meg, beleértve a finom lobogót. És a Shrewsbury Town alsó klubja a Northampton Town ellen indított 4-2-es pontszámot kapta, Ivan Toney kettős ellenére. Liga második

• A csúcspontot meglepő módon a Plymouth Argyle a Rodney Parade 10-es Newport megyéből 3-1-re látták. Graham Carey két büntetést ért el Jon Parkin egyik oldalán, mielőtt Jordan Slew befejezte a pontozást. Argyle augusztus óta nem kóstolta meg a bajnokságot, miután elveszítette a két mérkőzést.Carlisle United 2-1-et nyert a Stevenage-nél, hogy nyerte meg verhetetlen rekordját a bajnokságban 14 játékra, és másodszor mozogjon. Kétségtelen, hogy az utazó rajongók lírai hangulatúak voltak Keith Curle formájú oldalával, és egy másik „Mysterious Curle” kiadványt adtak át, Peter Andre’s 1996-os dallamára. Doncaster Rovers az automatikus promóciós helyekből kilépett a Blackpool 4-2-es veresége után a Bloomfield Roadban. Facebook Twitter Pinterest A Carlisle United Keith Curle ünnepli a győzelmet.Fénykép: Mark Fuller / Rex / Shutterstock

• Az inkonzisztencia továbbra is bajba kerül a Portsmouth-et, a Notts County vereségét követően. „A korai célok elfogadásának pillanatában szörnyű szokásunk van” – mondta Pompey főnök, Paul Cook, aki figyelte a csapatot az egymás utáni veszteségekre a bajnokságban. „Úgy éreztem, hogy jó együttesen fogunk dolgozni, de sajnos vissza is tér a térbe.” Adam Campbell a Conor Chaplin tinédzser mindkét oldalát szerezte meg, hogy 2-1 győzelmet nyerjen a Fratton Parkban, és küldje el a hatodik megyét. Szintén a play-off képen Luton Town negyedik helyet foglal el, miután 1-1-es rajzot indított Mansfieldrel, akinek főnöke, Adam Murray feltárta, hogy a hétköznapban tiltotta a mobiltelefonokat. És Accrington Stanley hetedik marad, miután a Crawley Town-nál húzódott.Mansfield Town menedzsere teljes tilalmat rendel a mobiltelefonokhoz. További információ

• Az otthoni kényelmet az Exeter City szezonja is sújtja. Paul Tisdale oldalán az utolsó 17 bajnoki mérkőzés közül csak kettőt nyertek, és 22 versenyen minden versenyen. Cambridge United volt a legújabb csapat, aki élvezte Devon utazását, és 2-1 győzelmet aratott St James Parktól. Exeter jelenleg a második alsó részből áll, és keveset kiabál, és 13 pontot 14 mérkőzésből. Az alsó részen John Akinde lezárta a Barnet 2-0-os győzelmét a Wycombe-nál, ahol az óriási csatárnak két kölcsönszereplője volt. Máshol Cheltenham 1-0 győzelmet aratott Grimsby-ben, Colchester és Morecambe megosztott egy pontot, miután a 2-2-es és Yeovil megnyerte a Crewe-t, Matty Dolan első félidőben.És Alberto Cavasin, az egykori Sampdoria menedzsere pirított győzelmét, miután átvette a Leyton Orient-et a hónap elején, 3-1 győzelem mellett a Hartlepoolban.